Põnevaid tegemisi muudeks koosviibimisteks

Organiseerime ja viime läbi põnevaid tegemisi, ükskõik milliseks koosviibimiseks. Näiteks soovid sünnipäevaks põnevaid mänge, mis alati sisaldavad ka uutmoodi kogemusi ning laiendavad teadmisi iseendast. Või pead plaani pidada tüdrukute õhtut ja tahad kogu seltskonda omamoodi proovile panna. Isegi kui pole suuremaid pidustusi plaanis ja võiks kogu kambaga lihtsalt üks õhtu koos huvitavalt aega veeta, siis loome just Sulle sobival teemal midagi vahvat.

Meie poolt pakutav võib sisaldada järgmist või Sinu valikut neist:

  • Põnev teooria, koos teaduslikke faktide ja näidetega elust enesest + praktilised harjutused/ülesanded
  • Harjutused kogu tiimile (lõbusad, huvitavad, proovile panevad, tõsisemad). Näiteks unenägude seletamine erinevaid tehnikaid kasutades.
  • Individuaalsed ülesanded avades põnevaid uksi alateadvusesse, kohaloluhetkedesse, loovusesse.
  • Firma suve-. talve- või muudel päevadel viime läbi erinevaid mänge jmt. See on hea, kui on soov meeskonnale pakkuda preemiaks midagi lõbusat ja samas ka koostööd arendavat, üksteise paremaks tundmaõppimiseks.
  • Kutsu meid loengut pidama, teadmisi jagama ja õpitube tegema kooli, laagrisse või keskusesse.
  • Kui sul on endal idee, saame kokku ja loome midagi erilist just planeeritavaks ürituseks.

Ei pea kartma, et hakkame kedagi terapeerima, analüüsima vmt 🙂 Võime viia kõike läbi nii, et psühholoogilised terminid jäävad kõrvale (vaata galeriist pilte kaitseväelastest kellele just selliselt koolituse tegime). Oleme samasugused toredad inimesed nagu Sina ja kõik teised. Olles lapsevanemad, õpilased ja elunautlejad ning see teebki meist sellised inimesed, kes suudavad end vastavalt seltskonnale ka kohandada. Kui ei usu, saame kokku ja tutvu meiega.

Loe meie kohta siit: Jaana Saar ja Kairi Kits

Võta meiega ühendust santtey@santtey.ee