Koolitused ettevõtetele

Miks inimesi ja meeskondi koolitada?

  1. Aitab uuendusi ja ideid arendada ning ellu viia.
  2. Tugevneb ja edeneb meeskonnatöö.
  3. Sest iga töötaja on ettevõtte põhiväärtus.

Tegelikult Sa tead seda niigi. Ka meie oleme olnud suuremate ja väiksemate meeskondade liikmed ja loojad palju aastaid ennem, kui alustame Santtey tegemistega. Seega teame kui väärtuslik on tunda ennast kaasatuna otsustesse, saada head ja ausat tagasisidet ning kui juhtkond võimaldab ning panustab töötaja arengusse. Ja arengusse panustamist tuleks teha igal tasandil ehk et mitte ainult kuidas tööl kõigega aina paremini toime tulla vaid ka iseenda ja eraeluga. Miks? Sest iga üks meist kujundab ja loob just sellise õhustiku ka töökeskonnas, mis toimub kodus, sõprade seltsis või üksi olles.

Siin on mõned koolitused, mida kohandame vastavalt ettevõtte meeskonnale, valdkonnale ja vajadusele. Saame kokku, arutame teema (-d) läbi ja loome koolituse just sellise nagu vaja.

  1. Emotsioonid tööl – kasulik või kahjulik? Koolituse eesmärk – miks on oluline mõista kust iga emotsioon pärit on ja siis enda kasuks tööle panna ehk kuidas neid teadlikult juhtida. Emotsioone eirates või vääriti mõistes, lahvatavad need leegina ootamatult varem või hiljem ikkagi. Seega lahendades põhjused, ellimineerime sümptomid. Koolituse sisu – vaatame põhjalikumalt 5-te baasemotsiooni. Kas kõik emotsioonid on ikka sellised nagu paistavad ja oleme harjunud neid nimetama? Kuidas saada aru, mis tegelikult vihastamist, kurbust vm. põhjustab. Emotsioonide “puudumine” ja mis see tegelikult on? Tulemusena ei reageerita üle ja pinged tööl lahustuvad kuna suhtlemine on muutunud selgemaks ja läbipaistvamaks. Koolituse vorm – teooria koos kogemuslike praktiliste harjutustega.

Kirjuta ja küsi pakkumist või lepime kokku kohtumise – santtey@santtey.ee

Kairi Kits