ELUKOOL Eestis

Minu valikud, minu elu

Elu on valikute võimalus!

Sinu ees avaneb igal kuul uus sündmus,  kus Sul on  võimalus teada saada, kuidas sinu süsteemis asjad toimivad. Mida rohkem õpid ennast tundma, seda kergem on teha teadlikumaid valikuid, mis loovad sinu ellu uusi võimalusi, mida oled võib-olla terve oma praeguse elu otsinud.

Seminaride sari annab teadmised, mida koolis ei õpetata. Teadmiste edastamiseks on kokku kutsutud inimesed, et Sulle jagada oskusi, mida nad on isiklikult kogenud ning mille järginad  ise igapäevaelus ka toimivad.

Õnneks on olemas võimalused end täiendada ja teha valikuid lähtuvalt isiklikest vajadustest. Isiklik valik annab vabaduse olla oma elu looja ja vastutada kõige selle vägeva eest, mis iganes su ellu nüüd ilmuma hakkab. Vastutuse võtmine oma valikute eest on Sinu Ressurss!

 Sündmuste ajakava:

01.-02.dets.2018   – Mees, naine ja paarisuhe (Epp Kärsin) registreerimine SIIN

05.-06.jaan.2019   – Lein ja surm (Meeli Laane, Heidy Kõiv, Tea Vesik)

03.-04.veeb.2019  – Enneagram (Joonas Saks)

02.-03.mär.2019   – Perekonstellatsioon ja armastuse süsteemsed seadused (Kristel Rannamees)

06.-07.apr.2019    – Kehatöö ja emotsioonid (Robert Randma)

04.-05.mai, 2019  – Teadlik eneseväljendamine (Kairi Kits) ja Muutuse 5 molekuli (Jaana Saar)

01.-02.juuni 2019 – Toitumine, liikumine, mõtlemine (Lea Treumuth, Merrit Helistve, Kairi Kits)

07.-08.sept.2019    – Inimese põhivajadused (Kairi Kits, Jaana Saar)

Kahe päeva seminari hind 170€;  tasudes 9 seminari eest korraga on üks seminar tasuta.

Sisukirjeldus ja info läbiviiate kohta:

01.-02.detsember, 2018

Mees, naine ja paarisuhe (Epp Kärsin): keskendume  sellele, kui oluline on suhtes kommunikatsioon ja kui tähtis on olla iseenda jaoks number üks. Miks naine vastutab suhte vaimse tasakaalu eest ja kuidas see mõjutab meie suhteid mehe ja lastega? Naudingute tähtsus meie elus ja kuidas olla kontaktis enda kehaga ning läbi selle ka seksuaalsusega? Ning räägime ausalt sellest, mis toimub mehe ja naisega siis, kui suhe on kriisis. Kirg võib suhtesse jääda terveks eluks, aga miks seda vaid vähesed kogevad ? Seminar on rohkelt eluliste näidetega.

Iga osaleja saab võimaluse valida olla enesekindlam või tunda ära, et kas oled juba õigel teel või siis vajad julgust, et teha muudatusi. Meie sünniõigus on elada lihtsat ja õnnelikku elu. Sellised teadmised õpetavad olema teadlikum ja avameelsem oma soovidega, hirm ja häbi sulavad. Seksuaalsus ja naudingud on imelisem pool meie elus ning nii palju on selles avastamist. Anname ka praktilisi soovitusi, et tuua värskust ja vaheldust enda ellu.

Epp: olen lõpetanud Tartu Ülikooli, kehakultuuri teaduskonna. Õppinud seitse aastat rõivadisaini. Täiendanud end Hiina meditsiini õpingutega. Läbinud erinevaid koolitusi tantra teraapiast, aga ise terapeudina ei ole töötanud kunagi, sest minu maailm on teine. Viimased kolm aastat olen keskendunud teadlikuma ja õnnelikuma inimese koolitamisele läbi Yoni ja Lingam massaaži koolituste. Minu missiooniks on päästa  armastusega maailma ja teen seda siiralt ja südamega.

Registreerumine

 

 05.-06.jaanuar, 2019

Lein (Meeli Laane): esimesel päeval käsitleme leina teemat ja on fookuses keha ja meele reaktsioonid, mis tõusevad kaotusvalu kogemisega. Kaotuse all keskendume lähedase surmale, samas keha ja meel reageerivad sarnaselt ka töökaotusele, suurele elumuutusele (ka positiivsele), lahkuminekule jms. Lein on keha ja meele viis kohaneda suure muutusega, jättes hüvasti vanaga, et seejärel õppida elama uuel moel.

Osaleja saab väga hea ülevaate inimese reaktsioonidest leinale. Milline on  normaalne lein ja millised on viited depressioonile, kus on vajalik terapeutiline sekkumine. Vaatame üle kaotusvalu reaktsioonid, mis toetab nii enda leina läbimist kui ka leinaja toetamist.

Meeli: mul on väga hea arusaam inimese psühholoogiast, vankumatu uskumusesüsteem sellest, mis toimub hingega peale keha surma, olen viibinud uudishimuga lähedase surma juures. Mõned aastad tagasi aga raputas minu maailmapilti sügavalt ning šokeerivalt lein, kus keha ja meele reaktsioonid olid minu jaoks hirmutavad ja arusaamatud. Käisin läbi oma kõige süngemaid kohti sisemaailmas, sh ka eluisu kadumine. See kogemus, mis minu jaoks oli nii konfliktne ning siiski eksisteeris, sõltumata uskumussüsteemist, tõukas mind uurima, miks keha ja meel reageerivad niiviisi kaotusele ning mis on kaotusvalu juures normaalne ja mis mitte. Leina juures on nii palju olulist ja elementaarset mida peaks teadma iga inimene. Peale aastakümneid tegutsemist rahvusvaheliste suhete ning majanduse ja keskkonna valdkonnas, on minu elu oluliseks osaks saanud hüpno- ja psühhoteraapia ning paarisuhte teraapia. Minu fookuses on viimase 6 aasta jooksul inimene – tema keha, meel, hing ja suhted. See on töö, mis ei ole enam töö vaid hobi, kirg, avastusterohke ja üllatusi täis teerada.

Surm (Heidy Kõiv, Tea Vesik):  teisel päeval on fookuses surm ja matused. Surm on elu paratamatu ja kõige salapärasem osa, mida vaatamata sajandite jooksul kogutud teadmistele pole inimene lahendada suutnud. Surma mõistet võib käsitleda erinevatest lähtekohtadest. Teemad mida käsitleme:

  • surma kriteeriumid
  • suremise kulg
  • keha pärast surma
  • matusekombed Eestis ja Soomes
  • kogeme matust
  • veel leinast

Sinu suhe surma ja leinaga? Millised uskumused on sinu peres seoses surma ja leinaga ning kuidas need on mõjutanud sinu elu? Millised on matusekombed teie suguvõsas? Oled sa oma lähedastega rääkinud kuidas nad tahaksid, et neid maetakse ja kas oled mõelnud kuidas sa ise tahaksid maetud saada? Kogeme juhendatud tehnika abil enda matust, mis on tavaliselt väga silmiavav ja tihti seisukohti muutev. Paljud uskumused elu ja surma kohta saavad uue mõiste sinu mõttemaailmas.

Heidy: – surm on mind kōnetanud juba lapsest peale, sest minu isa suri, kui olin 8 aastane ja ema suri 10 aastat tagasi. Keegi mulle ei seletanud, mis see surm on, mis juhtub surres inimesega, kuhu ta läheb ja mis saab edasi?  Sellest peaks rääkima juba koolis, sest varakult rääkimine kujundab suureks saades suhtumise elusse ning selle väärtustesse. Olen õppinud Tallinna Holistile Teraapia Instituudis 2009- 2010 isikliku arengu eesmärgil, Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis 2013-2016, olen Access Consciousness Bars vahendaja, hetkel õpin Tallinna Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Keskuses perekonstellööriks.

 

Tea – olen lõpetanud 2009 a. Holistic Therapy Instistude ühe aastase koolituse. 2013- 2016  aastal õppisin Transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Hetkel õpin Krautmani Massaaži-ja Loodusteraapiate Koolis refleksoloogiatTöötan hetkel nii terapeudi, refleksoloogi kui ka massöörina.

 

02-03.veebruar, 2019

Enneagram (Joonas Saks) ehk parim süsteem õppimaks tundma oma EGO.  Teadlikuks saamine oma ego ülesehitusest läbi Enneagrami loob eneseteadlikkust ja paljastab käitumise mustrid, mis alateadlikud juhivad ja motiveerivad meid käituma teatud viisidel oma igapäeva elus. Eriti oluline on teadlikus just selliste mustrite osas, mis meid ennast ja inimesi meie ümber ei toeta ning mille muutmise osas oleme justkui jõuetud. Kui me saame teadlikuks nendest mustritest ja motivatsioonidest, on meil võimalik need muuta ja arendada rikkalikumate, rohkem toetavate olemise viisidega. Töötamine Enneagramiga aitab võtta vastutust iseenda käitumise ja kasvu eest, tehes seda läbi parema arusaamise, miks me teatud viisidel käitume ja reageerime. Enneagram võimaldab oma isiklikku enesearenguteed mõista väga sügaval tasandil. Ta avaldab meile meie unikaalsed elu õppetunnid ning ta mitte ainult ei paljasta, mis meid hoiab tagasi, vaid ka pakub perspektiivid liikumaks eneseteostuse ja vabaduse suunal, ühendades meid meie tugevuste ja oma mina kõrgemate aspektidega.

Joonas: igapäevaselt töötan inimestega, aidates neil võtta oma vägi ja vastutus oma elu eest. Kasutan selleks eri modaalsusi, mida olen oma teekonnal õppinud – alateadvuse peenhäälestamisest kätega tervendamiseni. Olen uurinud ja puurinud sügavuti veedalikku filosoofiat, budismi, kristliku müstikat, sufismi, õppinud holistilist teraapiat Holistika instiduudis, saanud Rännaku terapeudiks ja koolitajaks Brandon Baysi käe all ning olen jätkanud oma õpinguid omandades iidseid tervendustehnikaid Müsteeriumi koolides üle maailma. Tegutsen ka ettevõtluses, olles osaks mitmes organisatsioonis, mille missioon on inimteadvuse arengule kaasa aitamine.

 

02.-03.märts, 2019

Perekonstellatsioon ja armastuse seadused (Kristel Rannamees): seminari jooksul käsitleme erinevaid teemasid tuginedes maailmas üha suuremat populaarsust koguvale perekonstellatsiooni meetodile. Eesmärgiks on saada teadlikumaks erinevatest mõjuteguritest, mis võivad olla tingitud meie suguvõsas põlvest põlve edasi kantud hoiakutest ja tõekspidamistest. Näiteks võib tütrel olla raskusi meestega harmoonilisi suhteid luua, kuna tütre ema kannab väljendamata viha tütre isa peale. Seetõttu on tütrel justkui keelatud armastada mehi, kuna sellega reedab ta ema. Taolised varjatud dünaamikad takistavad sageli meil luua täisväärtuslikke suhteid ja kasutada oma tegelikku kogupotentsiaali. Mida teadlikumaks me saame, seda suuremaks läheb meie valikuvabadus. Seminari jooksul räägime teooriast ja teeme mitmeid praktilisi harjutusi, mis on spetsiaalselt loodud varjatud mustrite ja dünaamikate nähtavale toomiseks ning nende vabastamiseks.

Kristel: Olen ise perekonstellatsiooniga kokku puutunud alates 2008 aastast ja see meetod on aidanud mul avastada iseenda suurem tegelikkus ning tervendada nii mõnedki pikaajalised alateadlikud mustrid. Viimased 5 aastat viin läbi erinevaid konstellatsioonialaseid töötubasid ja loengusarju, et aidata ka teistel sellest võlumaailmast osa saada.Olen transpersonaalne nõustaja ja konstellöör. Nõustan inimesi individuaalsessioonidel ja gruppides. Teen ka paariteraapiat. Olen lõpetanud Tervikliku Mina Erakooli, omandanud Imago paariterapeudi ja konstellööri sertifikaadi.

06.-07.aprill, 2019

Kehatöö ja emotsioonid (Robert Randma): kehapsühhoteraapia on valdkond, mis tegeleb emotsioonide, seisundite, impulsside ja reaktsioonidega, mida kogeme olevikus erinevates situatsioonides. Keha ja emotsioonid on omavahel tugevalt seotud. Nimelt kogeme pea kõike keha kaudu, meel annab kogetule juurde vaid loo. Erinevad laetud seisundid ning emotsioonid salvestuvad kehasse ja talletuvad sinna ning loovad sarnaselt laetud olukordades reaktsioone. Kehas kogeme neid lihaspingena, kurnatusena, eemale tõmbumisena, värinatena, jäigastumisena, energia puudusena jne. Kehapsühhoteraapia keskseks teemaks on kehateadlikkus ja võime lõdvestunult olukordades kohale jääda. Pingestatud olukorras, olgu see suhtes partneriga, lastega, kriisiolukorras, seksuaalsuses või muudes elulistes hetkedes võime kohata kohmetust, kokkutõmbumisi, ebakindlust, ärevust jms, mis viitab ebamugavustundele ja läbi töötamata emotsionaalsetele seisunditele, mis tulenevad meie möödunud elukogemusest ja sõnumitest, mida oleme välismaailmalt saanud. Sõnumi andjaks võisid olla meie vanemad lapseeas, sõbrad või sotsiaalsed normid, mida oleme oma uskumussüsteemi vastu võtnud näilise tõena ja mille ootuseid igapäevaelus püüame täita. Keha kaudu terapeutilisi võtteid kasutades saame selliste seisunditega taasühenduse luua ja sinna kogunenud emotsionaalseid pingeid väljendada luues nii pinnase lõdvestunumale elule ja võimele elada kohale jäädes hetkes. Lõdvestunud olek toob kaasa positiivsema ja elujaatavama enesetunde ning oma igapäevaelu ja selles aset leidvat nautida.

Seminaril saab baasülevaate kehapsühhoteraapia valdkonnast ning mõistab keha olulisust heaolu säilitamise vaatenurgast. Mõistmise kehateadlikkuse olulisust ning kuidas seda igapäevaelus omaks tarbeks kasutama. Lisaks kuidas emotsionaalsed reaktsioonid ning keha omavahel seotud on ja õpime erinevaid võtteid emotsionaalsete laengute vabastamiseks. Omandame positiivseid toimemehhanisme pingestatud olukordadega toime tulemiseks.

Robert: olen lõpetanud psühholoogilise nõustaja väljaõppe Terviklik Mina koolis. Oma õpinguid jätkasin kehapsühhoteraapia valdkonnas Core Evolution erakoolis Dr Siegmar Gerkeni käe all. Olen Euroopa Transpersonaalse assotsatsiooni sertifitseeritud terapeut ning töötan aastaid oma erapraksises terapeudina keskendudes kehapsühhoteraapia valdkonnale. Viin läbi individuaalseansse ning ka grupitöid. Kehale suunatud festivali “Tale of Us” korraldaja.

 

04.-05.mai, 2019

Teadlik eneseväljendamine (Kairi Kits): kuidas väljendame, suhtleme ja ennast arusaadavaks teeme?  Teadlik sõnum sisaldab: tähelepanekuid, mõtteid, tundeid ja/või soove. Kõige keerulisem osa on tunnete ja soovide väljendamine. Seda vaatleme sellel moodulil kuidas ennast selgemalt ja konkreetsemalt väljendad. On veel üks teadlikuväljenduse osa, see on esinemine grupile.  Miks avalikku esinemist kardetakse ja sellele ei oska tavaliselt inimesed esimese hooga isegi vastata. Lõpuks võib vastus olla midagi sellist – “kardan, et minu esinemishirm paistab välja” või “kardan mida publik minust arvab” või “kardan ebaõnnestuda” vms.  Vaatleme millised hirmud on ja kuidas vajalikku grupi tähelepanu võita.

Kairi: igapäevaselt töötan terapeudi ja koolitajana. Kasutan oma töös kehatööd, süsteemseid lahendusi, transpersonaalset nõustamist ja  erinevaid teraapia vorme, lisades sinna oma intuitsiooni/kogemuse. Iga inimene, kellega kohtun on eriline ja

Muutuse 5 molekuli. Tihti kogeme, et muutused on visad tulema. Aga sellel on vähemalt üks kuni viis põhjust ja seminaril keskendumegi sellele, mis on need olulised muutusemolekulid, et omandatud teadmisi ja kogemusi toimima panna. Sa tead neid kõiki, sest need on igapäev meie kasutada. Aga kas oled nende peale mõelnud ja täiesti teadlikult ka nii toiminud? Siiani paljud üllatuvad kui lihtne see on ja kui vähe nad seda tarkust on kasutanud. Toon teieni selle saladuse, et saaksid seminaril kogetu, õpitu, kuuldu enda jaoks veelgi kindlamini toimima panna. 

Jaana: Jaana Saar – olen nõustamisterapeut ning koolitaja. Oma väljaõppe ja rahvusvahelise õiguse teha tööd transpersonaalse psühhoterapeudina, olen saanud erakoolist Teadlik Mina. Olen läbinud palju täiendkoolitusi ning juhendan TTP konstellatsiooni töötube. Hetkel õpin viimast aastat ka kehale suunatud psühhoteraapiat ehk Core Evolution.

 

1.-2.juuni 2019

Toitmumine (Lea Treumuth): kuidas inimest “lugeda” kui jälgime nahka ja silmi. Kuidas toit mõjutab emotsioone ja enesetunnet? Lektor on professionaalne kosmeetik ja puutub erinevate nahaprobleemidega igapäev tihedalt kokku. Ta on isiklikult enda peal pikki aastaid katsetanud ja proovinud erinevate toitude kombinatsioone (nii tervislikke kui ka ebatervislikke) ning avastanud, kuidas iga maitse ja toiduaine eraldi mõjutab head või halba tuju. Räägime kuidas ärevushäireid, depressiooni ja masendust, jõuetust ei mõjuta mitte üksnes keskkond milles elame, vaid ka toit, mida sööme ning kuidas sellesse suhtume. Lektor jagab enda kogemusi ning lisanduvad ka kogemuslikud harjutused meeltele.

 Lea Treumuth on psühhoterapeut ja profesionaalne kosmeetik. Lõpetanud erakooli Teadlik Mina hüpno- ja psühhoterapeudi väljaõppega. Toitub teadlikult, kuulates oma keha ja intuitsiooni katsetades erinevate toiduainete ning enesearengu tehnikatega.

 

Liikumine (Merrit Helistve): Muutused – See on tänapäeval üks peamisi võtmesõnu. Miski ei aita meil seda paremini mõista ja sellega kohaneda kui liikumine ja tants. Muutuvas ajas on oluline ennast maandada, nii on meil võimalik näha oma vajadusi ja võimalusi laiemas perspektiivis. Olles maandatud tunneme ennast kindlamalt, seistes silmitsi ärevuse, kurbuse, abituse ja vihaga ilma, et me kaotaksime oma sisemist tasakaalu ja jalgealust.

Selles teadliku liikumise seminara osas, loome ühenduse sisemise usaldusega. See rõõm ja vabadus, mida me kogeme tantsus ja liikumises, aitab meil üle saada teekonnal tekkivast hirmust meie elu loovate protsesside suhtes. See annab meile võimaluse jääda autentseks ja väljendada ka nn. tumedamaid emotsioone ning läbi selle mõista, kes me tõeliselt oleme. See kogemus aitab sündida vaprusel, eneseaustusel, armastusel ja võimel vastu võtta, et elada oma elu tõeselt ja loovalt. Tantsija Sinus aktsepteerib sind alati sellisena nagu sa oled, juhtides sind liikumise lainest lainesse ning valmistades ette elu uuteks võimalusteks. Pole tähtis, kes sa oled oma vanuselt kehaehituselt või taustalt – sinus elab loov tantsija, sinu eluenergia. Anna talle kuju, väljendus ja ruum ning üllata ja inspireeri iseennast!  Seminari teadliku liikumise osa aluseks on 5 Rütmi tants ja bioenergeetilised harjutused keha-psühho-teraapiast Core Evolution.

Merrit: Olen naine ja ema, hingelt maailmarändur ja kogeja, ihkan kasvada ja areneda. Töötasin aastaid üritusturunduse ja reklaami vallas, kuid ühel hetkel tundsin, et vajan veel midagi. Peale mitmeid aastaid õpinguid ja koolitusi töötan psühholoogilise nõustaja ja hüpnoterapeudina. Hetkel osalen Dr Siegmar Gerkeni juhendatavas Core Evolution kehapsühhoteraapia väljaõppes ning süsteemsete lahenduste ja perekonstellatsiooni kursusel.

Mõtlemine (Kairi Kits): meie mõistus töötab pidevalt, mõtted rändavad edasi-tagasi kas minevikku või tulevikku, sealt kerkivad aga sageli üles probleemid. Teadvelolek seevastu avab ukse praegusesse hetke. Selle praeguse hetke lihtsusesse, kus tavaliselt pole ka probleeme. Kui saame tulla oma mõtete juurest ära siia, reaalaega, oma keha sisse, oma hingamise juurde, siis see muudab nii mõndagi meie elus. Siin saame vaadelda ka oma mõtteid ja tundeid kui objekte, olles seeläbi neist vähem kaasa haaratud. See on kohalolemise kunst, kus pole vaja pidevalt võrrelda end teistega, muuta oma kogemusi teistsuguseks, anda hinnanguid, olla rahulolematu ning olla mitte soovitud mustrites. Teadvelolek on ainuke vastumürk automaatpiloodile, aidates meil olla rohkem kohal ja mitte tormata läbi elu. See aitab elu rikkalikumalt ja teadlikumalt elada, vabaneda pingetest, teada saada oma olemusest ja hakata elu nautima. See vajab aga treenimist. Inimese aju vajab treeningut, et tegevused, mõtted saaksid toimida nii nagu soovime. Mõtlemise juhtimine ja kohalolek on alus, kus olles ärkvel, kohal ja toimid antud ajas, on muutused võimalikud.

Kairi: igapäevaselt töötan terapeudi ja koolitajana. Kasutan oma töös kehatööd, süsteemseid lahendusi, transpersonaalset nõustamist ja  erinevaid teraapiavorme, lisades sinna oma intuitsiooni/kogemuse. Iga inimene, kellega kohtun, on eriline ja unikaalne, seega lähtun inimesest ja liigun töös vastavalt inimese vajadustele.

 

07.-08.september, 2019

Inimese põhivajadused (Jaana Saar, Kairi Kits): Seminari fookus on meie kõigi põhivajadustel, mis algab juba sünniga. Kui olulised on teatud vajaduste täitmine ja mis juhtub kui need jäävad rahuldamata? Uurime kuidas see kujundab täiskasvanuea mustreid, käitumist ja mõtlemist ehk kuidas teatud olukordades toimid või reageerid. Põhivajaduste puudustest või üleküllusest lähtuvalt, väljendame end läbi keha ja emotsioonide viisil, mida tihti ei märkagi. Kui hakkad nägema enda isiklikke mustreid ja käitumise põhjuseid, saad soovi korral teha uusi valikuid, et seda muuta. Kuid miks on nii raske muutusi luua? Kas tegelikult on ka raske ja mis on selles nii “magusat”, et me ei soovi edaspidi teisiti teha. Kõik need teemad on seminaril avatud. Teeme erinevaid kogemuslikke harjutusi, et ise ennast paremini märgata ning tundma õppida. Sellest algavad muutused, kui sa seda soovid – sinu valik, sinu elu 🙂

Jaana: olen nõustamisterapeut ning koolitaja. Oma väljaõppe ja rahvusvahelise õiguse teha tööd transpersonaalse psühhoterapeudina, olen saanud erakoolist Teadlik Mina. Olen läbinud palju täiendkoolitusi ning juhendan TTP konstellatsiooni töötube. Hetkel õpin viimast aastat ka kehale suunatud psühhoteraapiat ehk Core Evolution ning Struktuurse paigutusega konstellatsioonimeetodit.

Kairi: igapäevaselt töötan terapeudi ja koolitajana. Kasutan oma töös kehatööd, süsteemseid lahendusi, transpersonaalset nõustamist ja  erinevaid teraapia vorme, lisades sinna oma intuitsiooni/kogemuse. Iga inimene, kellega kohtun on eriline ja unikaalne seega lähtun inimesest ja liigun töös vastavalt inimese vajadustele.

2019

Alateadvus, uni ja unenäod (Jaana Saar):  eesmärk on liikuda veelgi sügavamale enda sisse. Mis on alateadvus, kuidas see toimib ja miks meil seda vaja on? Kogeme milliste tehnikatega saame siseneda tohutusse infopanka, mis meis kõigis peidus on. Vaatame kuidas uni mõjutab meie teadvelolekut ja toimemehhanisme. Miks unenäod on siiski olulised ja kuidas neid õppida tundma ning neist endale vajalikke tähendusi leida. Seminar on väga kogemuslik ning praktiline. Saad palju vastuseid ja olulisi teadmisi, et taasluua ühendus oma intuitsiooniga, mis juhib meid kõiki iga päev. Küsimus on kui palju usaldada ja mil moel kuulata.

Jaana: olen nõustamisterapeut ning koolitaja. Oma väljaõppe ja rahvusvahelise õiguse teha tööd transpersonaalse psühhoterapeudina, olen saanud erakoolist Teadlik Mina. Olen läbinud palju täiendkoolitusi ning juhendan TTP konstellatsiooni töötube. Hetkel õpin viimast aastat ka kehale suunatud psühhoteraapiat ehk Core Evolution ning Struktuurse paigutusega konstellatsioonimeetodit.

 


Lisainfo kobarseminari kohta:

  • Kellaaeg: seminarid toimuvad 1x kuus ja alati laupäeval 10:00 – 18:00 ja pühapäeval 10:00 – 18:00. Kuupäevad ja teemad on toodud lehe ülaosas. Lõunapauside ajal saab einestada lähiümbruse söögikohtades või võtta maitsev lõunasöök kaasa (pauside ajal on kaetud kohvilaud kerge snäkiga)
  • Toimumiskoht: Tallinn
  • Info: santtey@santtey.ee  Küsimuste korral: +372 5069630 Kairi
  • Sinu investeering seminari: osaluspanus maksab 170€ . Kui soovid tasuda arvega, siis registreerumisel saada vajalikud andmed arve esitamiseks.

Seminari korraldab Santtey OÜ

Korraldaja omab õigusi teha vajalikke muudatusi seminarikavas ja muu olulise osas, vastavavalt vajadusele. Muudatustest teavitatakse kõiki registreerujaid. Info ilmub ka veebilehel. 

 

Oled südamest oodatud,

Santtey pere