Seminarid Eestis

Minu valikud, minu elu

Elu on valikute võimalus!

Sinu ees avaneb igal kuul uus sündmus,  kus Sul on  võimalus teada saada, kuidas sinu süsteemis asjad toimivad. Mida rohkem õpid ennast tundma, seda kergem on teha teadlikumaid valikuid, mis loovad sinu ellu uusi võimalusi, mida oled võib-olla terve oma praeguse elu otsinud.

Seminaride sari annab teadmised, mida koolis ei õpetata. Teadmiste edastamiseks on kokku kutsutud inimesed, et Sulle jagada oskusi, mida nad on isiklikult kogenud ning mille järginad  ise igapäevaelus ka toimivad.

Õnneks on olemas võimalused end täiendada ja teha valikuid lähtuvalt isiklikest vajadustest. Isiklik valik annab vabaduse olla oma elu looja ja vastutada kõige selle vägeva eest, mis iganes su ellu nüüd ilmuma hakkab. Vastutuse võtmine oma valikute eest on Sinu Ressurss!

 Sündmuste ajakava:

06.-07.aprill, 2019

Kehatöö ja emotsioonid (Robert Randma): kehapsühhoteraapia on valdkond, mis tegeleb emotsioonide, seisundite, impulsside ja reaktsioonidega, mida kogeme olevikus erinevates situatsioonides. Keha ja emotsioonid on omavahel tugevalt seotud. Nimelt kogeme pea kõike keha kaudu, meel annab kogetule juurde vaid loo. Erinevad laetud seisundid ning emotsioonid salvestuvad kehasse ja talletuvad sinna ning loovad sarnaselt laetud olukordades reaktsioone. Kehas kogeme neid lihaspingena, kurnatusena, eemale tõmbumisena, värinatena, jäigastumisena, energia puudusena jne. Kehapsühhoteraapia keskseks teemaks on kehateadlikkus ja võime lõdvestunult olukordades kohale jääda. Pingestatud olukorras, olgu see suhtes partneriga, lastega, kriisiolukorras, seksuaalsuses või muudes elulistes hetkedes võime kohata kohmetust, kokkutõmbumisi, ebakindlust, ärevust jms, mis viitab ebamugavustundele ja läbi töötamata emotsionaalsetele seisunditele, mis tulenevad meie möödunud elukogemusest ja sõnumitest, mida oleme välismaailmalt saanud. Sõnumi andjaks võisid olla meie vanemad lapseeas, sõbrad või sotsiaalsed normid, mida oleme oma uskumussüsteemi vastu võtnud näilise tõena ja mille ootuseid igapäevaelus püüame täita. Keha kaudu terapeutilisi võtteid kasutades saame selliste seisunditega taasühenduse luua ja sinna kogunenud emotsionaalseid pingeid väljendada luues nii pinnase lõdvestunumale elule ja võimele elada kohale jäädes hetkes. Lõdvestunud olek toob kaasa positiivsema ja elujaatavama enesetunde ning oma igapäevaelu ja selles aset leidvat nautida.

Seminaril saab baasülevaate kehapsühhoteraapia valdkonnast ning mõistab keha olulisust heaolu säilitamise vaatenurgast. Mõistmise kehateadlikkuse olulisust ning kuidas seda igapäevaelus omaks tarbeks kasutama. Lisaks kuidas emotsionaalsed reaktsioonid ning keha omavahel seotud on ja õpime erinevaid võtteid emotsionaalsete laengute vabastamiseks. Omandame positiivseid toimemehhanisme pingestatud olukordadega toime tulemiseks.

Robert: olen lõpetanud psühholoogilise nõustaja väljaõppe Terviklik Mina koolis. Oma õpinguid jätkasin kehapsühhoteraapia valdkonnas Core Evolution erakoolis Dr Siegmar Gerkeni käe all. Olen Euroopa Transpersonaalse assotsatsiooni sertifitseeritud terapeut ning töötan aastaid oma erapraksises terapeudina keskendudes kehapsühhoteraapia valdkonnale. Viin läbi individuaalseansse ning ka grupitöid. Kehale

 


Lisainfo kobarseminari kohta:

  • Kellaaeg: seminarid toimuvad 1x kuus ja alati laupäeval 10:00 – 18:00 ja pühapäeval 10:00 – 18:00. Kuupäevad ja teemad on toodud lehe ülaosas. Lõunapauside ajal saab einestada lähiümbruse söögikohtades või võtta maitsev lõunasöök kaasa (pauside ajal on kaetud kohvilaud kerge snäkiga)
  • Toimumiskoht: Tallinn
  • Info: santtey@santtey.ee

Seminari korraldab Santtey OÜ

Korraldaja omab õigusi teha vajalikke muudatusi seminarikavas ja muu olulise osas, vastavavalt vajadusele. Muudatustest teavitatakse kõiki registreerujaid. Info ilmub ka veebilehel. 

 

Oled südamest oodatud,

Santtey pere