17.dets. Konstellatsioonid Keilas

Kummalised sündmused ja inimesed ilmuvad sinu ellu liiga sageli? Või tajud, et ükskõik kuidas ka ei püüa, ikka jõuad ringiga samasse kohta või jõuvarud on kuskil kinni? Tea, et oled osa süsteemist, mis püüab läbi sinu midagi nähtavaks teha. See on sinu suguvõsasüsteem ehk inimesed eelnevatest põlvkondadest, kes soovivad nähtavale tulla või midagi nähtavaks teha, sest süsteemis on tasakaalutus ehk võlg. Mis põhjusel võlad peresüsteemidesse tekivad ja kuidas neid lahendada, on erinevaid. Kuid järgivad kindlaid seaduspärasusi, sina samuti, isegi kui sa ei märka või ei tea.

Oled elav ühendus oma eelkäijatega. Seda ei saa katkestada ja kannad ühenduse edasi oma lastele ja lastelastele. Läbi sugupõlvede kogemuste ja sündmuste, kujuned Sina. Suguvõsa on nagu puu, mille juured on keerdunud ja sõlmes. Mõni on murdunud, mõni ei kasva. Teised on kui kokku liimitud või ülivõimsad. See avaldab mõju milliseid inimesi oma ellu tõmbad, missuguseid sündmusi ja kogemusi läbi elad, kindlat tüüpi partnereid leiad, käitumismustreid kordad, haigused mida põed, suhted mida lood.

Oluline on oma esivanemaid mäletada, mitte neid unustada ja ignoreerida, sest nad leiavad alati viisi kuidas ilmuda läbi haiguste, iseloomude, sündmuste, inimeste, abortide, surmade, finantside, suhtete. Võimalusi on palju. Kuidas seda lõpetada, neile õige koht suguvõsas tagasi anda ja enda eluga edasi liikuda? Selleks on võimas morfoloogiline infoväli, mis teeb nähtavaks selle, mida silmaga ei näe. Teisisõnu nimetatakse seda konstellatsiooniväljaks. Kanname pidevalt kogu suguvõsa infot endaga kaasas läbi DNA, õpetuste jmt. Sellel informatsioonil on energia ja see tõmbabki ligi kõike mida elus koged, sest alateadlikult soovime jääda lojaalseks suguvõsale.

See on grupimeetod ja eesmärk on suunatud lahendusele, mis korrastab nii sinu päritoluga seotud, kui ka praegust peresüsteemi. Ma ei tea kedagi, kes ei sooviks paraneda raskest haigusest, elada paremat elu või luua terveid suhteid tööl, kodus, sõprade või partneriga. Kes tegelikkuse tervendamise teekonna on juba kord ette võtnud, see kogeb imelisi muutusi igas eluvaldkonnas. Iga süsteem vajab korrastamist, nii nagu toad koristamist. Süsteemidel on oma kord ja hierarhia ning seda austades, hakkavad ressursid liikuma. Sinu käes on see võimas vahend kui osaled konstellatsiooniõhtutel asendajana, soovid vaadata lühidalt isiklikku küsimust või tellid töö.

Minu kohta võid lugeda veel siit: http://www.santtey.ee/meist/santtey-jaana/

– Konstellatsiooniõhtule tule mugavates riietes. Vahepeal teeme pausi, et juua tuua teed ning maiustada.
– Osalemine esindajana: 15€
– Töö tellimine: 100€ (töö kindlustab ettemaks 30€ a/a EE597700771002994171 Santtey OÜ. Ettemaksu ei tagastata kui loobud tööst või töötoas osalemast). Ülejäänud summa tasumine sularahas, kohapeal.

Õhtut viib läbi Jaana Saar / 5200108 / jaana@santtey.ee

Laen kaarti....

Toimumisaeg:

17.12.2018
18:00 - 22:00

Toimumiskoht:

Täheruum, Paldiski mnt 19, Keila


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.