Kohalolutreening “KUULA OMA KEHA” – Tallinnas

Kohtume kuuel teisipäeva õhtul, et mõista ja treenida enda kohalolu ning olla oma kehas.

Kohtume 6.11; 13.11; 20.11; 27.11; 4.12, 11.12 Tallinnas, Kurni 21

Teemad mida vaatleme ja treenime:

  1. Keha kuulamine ja teadlikkus kehast
  2. Kehas ja kehast väljas olemine
  3. Vanemate mõju ja sellest tekkivad reaktsioonid kehas
  4. Tähelepanu, mõtted ja liikumine kehas
  5. Söögi ja joogi mõju kehale (millal ma olen kehas, kui söön)
  6. Puhkuse, tänu ja andestuse mõju kehale

“Kohalolu leiab aset siis, kui tunneme sisemist jõudu, mis laseb meil saavutada täpse kooskõla oma kõige siirama minaga.“ – Amy Cuddy

See treening aitab Sul mõista ja aru saada sellest, millise tähtsusega on kohalolu ja kuidas olla kehas. Õppides seda igapäevaselt kasutama on Sul lihtsam tulla oma keskmesse ja olla hetkes. See on alus ja põhi kõikidele tegevustele, mida sa oma elus teed. Suhtluses, töös, lõõgastumises jne.
Kohalolutreening on see, kus Sa jälgid rahulikult, aga samas aktiivselt oma kogemusi reaalajas. Selline võime on meil kõigil olemas. See vajab aga treenimist. Inimese aju vajab treeningut selleks, et tegevused, mõtted saaksid toimida nii nagu soovime. Meie mõistus töötab pidevalt, mõtted rändavad edasi-tagasi kas minevikku või tulevikku, sealt kerkivad aga sageli üles probleemid. Teadvelolek seevastu avab ukse praegusesse hetke. Selle praeguse hetke lihtsusesse, kus tavaliselt pole ka probleeme. Kui me saame tulla oma mõtete juurest ära siia, reaalaega, oma keha sisse, oma hingamise juurde, siis see muudab nii mõndagi meie elus. Siin, saame vaadelda ka oma mõtteid ja tundeid kui objekte, olles seeläbi neist vähem kaasa haaratud. See on kohal olemise kunst. Ärksameelsus on ainuke vastumürk automaatpiloodile, aidates meil olla rohkem kohal ja mitte tormata läbi elu. See aitab meil elu rikkalikumalt ja teadlikumalt elada, vabaneda pingetest, teada saada oma olemusest ja hakata elu nautima.

Kairi: “Ma olen läbinud palju erinevaid kursusi ja seda baasi kasutatakse igal pool. See on nagu alus, millele saab peale ehitada ükskõik mida. Kui sa oled ärkvel, kohal oma kehas ja toimid antud ajas, siis on muutused võimalikud.”

Tule kogema hetkes olemist! Kohalolek on siin ja praegu olevad mõtted, tunded ja tegevused. Ära oota imet, mis tuleb varsti või nuta taga, mis oli.
IMED juhtuvad ainult siin ja praegu!

Oled südames oodatud!

Kairi – minust rohkem infot SIIN

Laen kaarti....

Toimumisaeg:

06.11.2018 - 11.12.2018
18:30 - 20:00

Toimumiskoht:

Santtey praksis, Kurni 21


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.