Konstellatsioon – Kontakt endaga Pärnus

Kontakt endaga on kontakt oma keha ja  hingega. Erinevad usundid ja filosoofilised liikumised räägivad hingest, vaimust ja kehast kui kolmainsusest. Tänapäeval hoolitseme sageli rohkem oma keha eest, unustades tihti hinge. Mõningatel juhtudel on hing jäänud kinni lapsepõlve, seotud tollaste valusate kogemustega, inimene tunneb end eemale tõugatuna, solvumist ümbritsevate suhtes, kurbust. Inimsuhted kipuvad olema keerulised, on märgata „suurte laste” käitumist, vastutusest loobumist, vajadust hoolitsuse järele.

Või kaldume teise äärmusesse: need, kes on palju tegelenud vaimsete praktikatega, on kaotanud sideme oma hinge ja vaimuga. Võib juhtuda, et nad vaatavad mööda oma vaimust, otsides hinges midagi suuremat ja sageli on siis kontakt kehaga nõrk.

Kui hing on saanud väga haiget, on keha võtnud valu endasse. See on üks haiguste põhjuseid. Haiget saanud keha on suure pinge all. Konstellatsioonipildis on hing justkui puuris, kontakti asemel on pinge ja haigused. Psühhosomaatikaga seotu ja hinges lahendamata läheb füüsilisele tasandile.

Konstellatsioonipraktika on näidanud, et läbi sideme iseendaga on võimalik minna kaugemale ennast kaotamata.

Konstellatsioonitöö kontakt iseenda teemaga tagab parema kontakti keha ja hingega, loob meile terviklikkuse tunde, tasakaalustab sisemises plaanis ja kokkuvõttes annab suurema toe, enesekindluse ja rahulolutunde elus toimimiseks.

 

Kui soovid tellida täispikka tööd (ainult sinu lugu, sinu teema kuni lahenduseni välja), siis Sinu osalus 100€

Tule saa teadlikuks!

Oled südamset oodatud!

Kairi Kuusma  (nõustaja, koolitaja, keha-psühhoterapeut, konstellöör)

https://www.facebook.com/noustajaKairi/

Loading Map....

Toimumisaeg:

22.04.2020
18:00 - 21:00

Toimumiskoht:

Pärnu, Karja 77


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.