Konstellatsioon – perekonna süsteemi mõjud

Perekond on süsteem, mis mõjutab meid alateadlikult iga päev.

Millised on nende mõjud ja mustrid, mida me selles süsteemis järgime?

Iga inimene saab oma elu vanematelt. Selle kaudu jääb ta alatiseks oma vanemate ning päritoluperega seotuks. Neid sidemeid ei ole võimalik läbi lõigata. Ükskõik milline katse seda teha on määratud luhtumisele ning raiskab meie elujõudu. Seetõttu on oma vanemate ja nende elu aktsepteerimine ning oma koha leidmine peres hädavajalik eeldus õnnetunde ja rahu saavutamiseks elus.

Igal süsteemi liikmel on oma koht ja me täidame süsteemi reegleid – see annab  meile elujõu ja kindlustunde. Kui aga süsteemis, kuhu kuulume, on tasakaal mingil põhjusel paigast ära, on meil raske elada ja mõista seda, mis meie elus toimub. Süsteemsete lahenduste meetod toetub süsteemsele mõtlemisele ning vaatleb meid koos meie süsteemiga, mille osa oleme.

Võimalik on vaadata:

 • probleemid suhetes vanemate, laste, õdede-vendadega, partneri ja töökaaslastega;
  • korduvad mõtte -ja käitumismustrid;
  • korduvalt kogetavad häirivad tunded, nt. viha, kurbus, häbi, ärevus, süü jne;
  • hingelised traumad ja üleelamised;
  • terviseprobleemid, depression jne.
  • eirnevad sõltuvused;
  • laste käitumisraskused ja terviseprobleemid;

Meetod teeb nähtavaks probleemide varjatud põhjused,võimaldab näha alateadlikke süsteemseid seoseid, näitab piiranguid ja sõltuvusi, mis inimestele süsteemi poolt seatud on, aitab teadvustada ning loob võimaluse need sügaval juurtasandil ka lahendada. Tegemist on meetodiga, kus oluline osa on süsteemsel mõtteviisil ja inimese tunnetatud isiklikul vastutustundel, mille kaudu inimestel on võimalik saada seni tundmata või tunnistamata ressursid, elada oma elu edasi oluliselt parema tunde ning suurema kohaloluga. Seetõttu ka enam saavutada, rohkem rahul olla – kõige ja kõigiga, kaasa arvatud  endaga. Selle abil paraneb inimeste enesetunne, rahulolu, teadlikkus ja oma elus edasi liikumine.

 

Õhtut viib läbi terapeut/konstellöör Kairi Kuusma

Osaluspanus 20€ (Kui soovid tellida täispika tööd – ainult sinu lugu, sinu teema kuni lahenduseni välja,  siis hind 100€)

https://www.facebook.com/noustajaKairi/

Loading Map....

Toimumisaeg:

21.05.2020
18:00 - 21:00

Toimumiskoht:

Fun ja zen stuudio


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.