Konstellatsiooniõhtu – “Armastus, elu ja edu” Pärnus

Tean, et mitte aeg, vaid armastus parandab kõik haavad”. ANDY ROONEY

Looduses on kõik süsteemselt paigas – väiksem süsteem allub suuremale, see omakorda suuremale jne. Igas süsteemis on kord, oma hing ja südametunnistus. Perekond on samuti süsteem koos kõigi oma reeglitega.  Igal süsteemi liikmel on seal oma koht ja me täidame süsteemi reegleid – see annab  meile elujõu ja kindlustunde. Kui aga süsteemis, kuhu kuulume, on tasakaal mingil põhjusel paigast ära, on meil raske elada ja mõista seda, mis meie elus toimub. Perekonstellatsiooni meetod toetub süsteemsele mõtlemisele ning vaatleb meid koos meie süsteemiga, mille osa oleme.

Peresüsteemi kolm alustala on kuulumine, hierarhia ja tasakaal. See tähendab, et me kõik põlvneme oma bioloogilistest vanematest ja kuulume tahes-tahtmata nende juurde, isegi siis, kui me neist midagi ei tea.  Me vajame sidet oma veresugulastega ja hingetasandil on see info olemas.

Kui keegi esivanematest on mingil põhjusel peresüsteemist välja heidetud või maha vaikitud, siis seda nimetatakse peresüsteemi korra rikkumiseks, millel on alati oma tagajärjed. Sellisel juhul tunnevad järeltulijad ennast ebakindla ja haavatavana, miski ei edene, nad võivad põdeda raskeid haigusi. Neile tundub, et nad oleksid justkui vales kohas. Peresüsteemi balansi rikkumine ilmneb sageli selle kaudu, et edasiliikumine nii isiklikus kui tööelus on raskendatud, vallutab seletamatu ärevus, ohustab depressioon. Raske on võtta vastutust oma elu eest,  üldse mõista, mis on vastutus või kus on kelle vastutus. Peresüsteemi hierarhia järgib reeglit, et kuulume oma esivanemate juurde ja hierarhiliselt on nemad suuremad kui meie, sest nemad olid enne meid ja nende kaudu oleme saanud elu meie. Lahenduse loob hinnangutevaba ja austusega nõustumine sellega, mis oli meie peresüsteemis enne meid. Siis saame vastu võtta oma esivanemate tingimusteta armastuse. Esivanemate armastus, neilt saadud ning täielikult vastu võetud elu on suur ressurss ja võimaldab meil elus tasakaalustatult edasi liikuda, vastu võtta meile kuuluvat ja edasi anda ning jagada.

Tule ennast tervendama!

Osaluspanus: 15€
Kui soovid tellida täispikka tööd (ainult sinu lugu, sinu teema kuni lahenduseni välja), siis osaluspanus 90€

Õhtut viib läbi terapeut/konstellöör Kairi Kits – http://www.santtey.ee/meist/santtey-kairi/

NB! Võimalik ka ööbida 25€ öö, anna mulle teada kui see soov Sul on: kairi@santtey.ee

 

Laen kaarti....

Toimumisaeg:

13.12.2018
18:00 - 21:00

Toimumiskoht:

Pärnu, Karja 77


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.