Konstellatsiooniõhtu – raha kui energia.

Raha on üks energiavormidest, mis meid mõjutab – tahame ju elada külluses. Rahaenergia sisaldab endas erinevaid tundeid: armastus, võim, hirm, viha ja palju teisi meid mõjutavaid emotsioone. Rahaenergias sisalduvad ka meie, meie vanemate ja vanavanemate tõekspidamised.

Rahaenergiat mõjutavad alateadlikud hirmud, mis on seotud raha tulekuga meie taskusse. Selleks, et näeksime enda alateadlikku suhtumist ja varjatud sidemeid rahaga, , kus konstellatsioonimeetodit kasutades saame näha ning vabastada oma hirmud ning valed tõekspidamised. Hirmudega töötamine ja takistavate tõekspidamiste vabastamine aitab vabaneda takistustest, mis omakorda võimaldab positiivse rahavoo.

Kuna kirjeldatud suhtumised rahasse on alateadlikud, siis meil on neid väga raske otseselt näha. Siin tulebki appi konstellatsioon, mis teeb nähtamatu nähtavaks. Kui oleme põhjust näinud, saame midagi ette võtta.

Rahaga seotud küsimused:

  • Mis on rahaenergia?
  • Kuidas rahaeneria töötab?
  • Millistest energiatest raha koosneb?
  • Mis mõjutab rahavoogu tegelikult?
  • Millised rahaga seotud veendumused, uskumused ja mustrid me saame oma esivanematelt?

Milline on meil üldse side oma rahaga või me teenime seda mingi suurema aate nimel. Ka suure sisseulekuga inimestel võib olla olukord, et raha ikkagi ei ole. Sageli ei osaka inimesed mõelda oma rahast. Kui jälgida, kuidas me mõtleme rahast, selgub, et raha ei ole sageli kõige puhtam asi, isegi väga räpane. Meie vanemad, esivanemad ja ajaloolised tingimused on mõjutanud meid kõiki sel moel, et et me ei tohiks raha palju omada. Või kui omame, peame selleks tegema rasket tööd, nagu eestlasele kohane. Kui meie suguvõsas on olnud küüditamisi, elu kaotamist läbi finantsi või võimu kuritarvitamist raha nimel, siis see mõjutab kindlasti ka järeltulevaid põlvesid. Meie side esivanematega on tihti kuuluvuse küsimus ja me ei saa olla välja tõrjutud süsteemist, seetõttu oleme me neile lojaalsed, ka suhtumises rahasse. Teeme tihti alateadlikult samamoodi nagu nemad. Teeme selleks, et kuuluda kuhugi. Kui suguvõsas on kõik saadud väga raske tööga, siis ei saa me endale lubada võtta raha vastu kergelt. Me ei mõtle rahast enda jaoks, me oleme harjunud mõtlema, kuidas maksta korteri eest, toetada lapsi – meie mõttemaailmas puudub selline mudel nagu oma raha. Sellepärast me tihti teda ei näe.Universum on aga seatud nii: kui meil on vaja kellegi teise jaoks raha, siis seda ei saa. Me saame ainult siis, kui mõtleme iseendale ja siis meie vajadused tavaliselt rahuldatakse. Päästes kedagi, ei näe me tegelikult raha, vaid päästetavat. Kui me aga raha ei näe, siis ei näe ka raha meid ning kaob ära.

Rahavoog on nagu bassein, millel on pidev sisse- ja väljavool. Kui meil tuleb liiga palju raha peale ja me ei suuda seda ära tarvitada, siis ta hakkab üle jooksma. Kui meil raha ei laeku, jääb bassein kuivaks. Voogu mõjutab pump. Pump koosneb mustritest, mida me lapsepõlves saime. Ta koosneb ka kultuurilistest arusaamadest, sellest, kuidas rahvas ümberringi suhtub rahasse.

Rahavoogu mõjutavas pump koosneb ka suguvõsa veendumustest , uskumustest ja hirmudest.

Oled Südamest oodatud!

Loading Map....

Toimumisaeg:

27.05.2019
18:00 - 21:00

Toimumiskoht:

Teadlik Mina erakool, Ahtri 8, VII korrus


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.