Konstellatsiooniõhtu – suhted ja lõpetamata suhted. Soomes

Selleks, et omada või luua head paarisuhet, on vaja leida õige koht oma vanemate peres ning katkestada /lõpetada varjatud sidemed endiste partneritega.

Paarisuhe saab alguse meie lapsepõlve kodust, kuna sealt saame kaasa kogemuse, kuidas meie peres asjad käivad. Kui inimesel on jäänud oma vanemate peres esmased vajadused rahuldamata, siis otsitakse neid partnerites. Tekib tasakaalunihe – hakatakse nõudma enda partnerilt seda, mida peaksid andma vanemad. Partner väsib, seksuaalsuhted halvenevad, tekib kibestumine, otsitakse midagi muud või uut, luuakse kõrvalsuhteid, leitakse mingeid muid asendusi jne. Tekkiv pinge sunnib partnerist eemalduma.

Partnersuhe on alati tähtsam kui suhe lapsega, sest paar oli enne lapsi ja paarisuhe on perekonda kandev vundament. Kui selle vastu eksitakse, siis võib laps võtta partneri koha. Selle all ei kannata mitte ainult suhe vaid ka laps. Perekonnas on oluline korrd ja ajaline järjestus. Perekonnasüsteemi kuuluvad ka abordilapsed, ära antud lapsed, kasulapsed.

Iga meie lähedane suhe jätab jälje meie süsteemi. Kui meie eelmised suhted ei ole lõpetatud, siis paarisuhe ei suju. Igal eelmisel partneril/abikaasal on koht meie elus ja ta omab kindlat järjekorda. Pere tasakaalu jäävad tihti kummitama ka partnerite endised lõpetamata suhted. Eriti mõjutavad endised suhted lapsi. Tekkivad pinged poja ja isa või tütre ja ema vahel.

Samuti jahenevad suhted pärast aborti ning leina. Sageli järgneb kriis või ka lahutus.

Info:
Heidy
0400797414
heidyo32@gmail.com

Oled südamest oodatud!

Loading Map....

Toimumisaeg:

30.05.2019
17:30

Toimumiskoht:

Sündmus Soomes


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.