Konstellatsiooniõhtu – “Perekonna süsteemi mõjud”

Perekonna süsteemi mõjud.

Kutsun Sind osalema peresüsteemide tutvustavale õhtule.

Räägime süsteemidest, kus me oleme. Millised on nende mõjud ja mustrid, mida alateadlikult järgime.

Iga inimene saab oma elu vanematelt. Selle kaudu jääb ta alatiseks oma vanemate ning päritoluperega seotuks. Neid sidemeid ei ole võimalik läbi lõigata. Ükskõik milline katse seda teha on määratud luhtumisele ning raiskab meie elujõudu. Seetõttu on oma vanemate ja nende elu aktsepteerimine ning oma koha leidmine peres hädavajalik eeldus õnnetunde ja rahu saavutamiseks elus.

Igal süsteemi liikmel on oma koht ja me täidame süsteemi reegleid – see annab  meile elujõu ja kindlustunde. Kui aga süsteemis, kuhu kuulume, on tasakaal mingil põhjusel paigast ära, on meil raske elada ja mõista seda, mis meie elus toimub. Süsteemsete lahenduste meetod toetub süsteemsele mõtlemisele ning vaatleb meid koos meie süsteemiga, mille osa oleme.

Võimalik on vaadata:

 • probleemid suhetes vanemate, laste, õdede-vendadega, partneri ja töökaaslastega;
  • korduvad mõtte -ja käitumismustrid;
  • korduvalt kogetavad häirivad tunded, nt. viha, kurbus, häbi, ärevus, süü jne;
  • hingelised traumad ja üleelamised;
  • terviseprobleemid, depression jne.
  • eirnevad sõltuvused;
  • laste käitumisraskused ja terviseprobleemid;

Meetod teeb nähtavaks probleemide varjatud põhjused,võimaldab näha alateadlikke süsteemseid seoseid, näitab piiranguid ja sõltuvusi, mis inimestele süsteemi poolt seatud on, aitab teadvustada ning loob võimaluse need sügaval juurtasandil ka lahendada. Tegemist on meetodiga, kus oluline osa on süsteemsel mõtteviisil ja inimese tunnetatud isiklikul vastutustundel, mille kaudu inimestel on võimalik saada seni tundmata või tunnistamata ressursid, elada oma elu edasi oluliselt parema tunde ning suurema kohaloluga. Seetõttu ka enam saavutada, rohkem rahul olla – kõige ja kõigiga, kaasa arvatud  endaga. Selle abil paraneb inimeste enesetunne, rahulolu, teadlikkus ja oma elus edasi liikumine.

On võimalik teha täispikk töö – Sinu teemale/küsimusele vastavalt.

Laen kaarti....

Toimumisaeg:

07.08.2019
18:00 - 21:00

Toimumiskoht:

Teadlik Mina erakool, Ahtri 8, VII korrus


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.