Konstellatsioonipäev Seenes

29.02 Seene 28/Vabaduse pst 68, Nõmmel toimub konstellatsioonipäev!

Saab teha pikki isiklikke töid ja lühidisaine teemadel: minu isiklikud finantsid, lõpetamata paarisuhted ning mees- ja naispoole suhted igaühe sisemuses.  Sellel päeval saad midagi isiklikku enda kohta teada. Kuidas selle teadmisega edasi toimetad, see jääb sinu valikuks, sina oled otsustaja.

Konstellatsioonimeetod on mind võlunud juba üle 7 aasta. Tunnistan ausalt, et see on siiani kõige efektiivsem teraapiameetod, et reaalselt näha kuhu olen kinni jäänud, kellega olen seotud või mis põhjusel minu elus teatud olukorrad kas korduvad või ei lahene. Näitena võib tekkida tunne, et ma ei nagu ei elaks oma elu või pidevalt satun põrkumisse kindlat tüüpi inimestega. Kõik mis on korduv või ebaloogiline, tuleb kuskilt ja suuretõenäosusega ei kuulu mulle. Aga kui mingil kummalisel põhjusel see elus aset leiab, siis tasub natukene sügavamale kaevuda, et lahendus leida. Alati saabub kergendus, kui miski paigutub õigesse konteksti ehk oma õigele kohale.

See meetod teeb nähtavaks nähtamatud sidemed, sündmused ja tunded, mida tegelikult kõik alateadlikult tajume aga  ei oska määratleda või  millegi konkreetsega siduda. Kui tavateraapias on aegajalt raske miskit kliendile nähtavaks teha, siis konstellatsioon katab selle osa ideaalselt. Meetod töötab läbi peegelneuronite ja närviühenduste. Teisisõnu, kui näha midagi silmadega ja tekib äratundmine (on tuttav kuidagi), siis tegelikkuse tunnistamine hakkab looma tervendust kehas rakutasandil. Mil moel ja millisel hetkel silmaga nähtavad ning käega katsutavad tulemused ilmnevad, sõltub ajast. Igal inimesel on oma tempo ja aeg ning seda kulgu ette määrata ei saa. Aga üks on kindel, konstellatsioon töötab alati. Ka siis kui inimene ise seda ei tunnista või ei soovi näha.

Kui linnud rändavad või kalad ujuvad tagasi sünnipaika,  siis nemad kasutavad täpselt sama infojälge, mida inimenegi. Vahe on lihtsalt selles, et see oskus on inimestel ununenud ja mõistus on liialt loogikasse kinni jäänud. Tegelikkuses meid juhib meie sisemine radar alati. Küsimus on kas seda kuulatakse, märgatakse ja usutakse või mitte. Kas sina kuulad oma sisemist kompassi?

Ootangi sind kohtumisele Rahulolu.org keskusesse, Seene 28/Vabaduse pst 68, Nõmmel. Alustame kell 15:00 ja lõpetame ca 21:00.

  • Osalustasu 20€ asendajana ja lihtsalt osalejana. Sularahas, kohapeal.
  • Osalustasu 100€, kui soovid ka isiklikku küsimusega tööd teha. Sularahas, kohapeal.

Teeme pause. Pakun teed, vett ja krõbistamist. Vahepeal teeme ka ühe pikema pausi, et kõhtu täita. Einestada saab ümbruskonnas, pood on lähedal või võta endale maitsvat nosimist kaasa (olemas on mikrouun, pliit ja kõik vajalikud sööginõud). Võime ka kamba peale midagi tellida ja rõõmsalt koos keha turgutada.

Palun registeeri end osalema kodulehe lingi kaudu (all pool) või saada mulle e-mail: jaana@santtey.ee

Vägeva kohtumiseni!

Jaana Saar – terapeut, konstellöör. Tel: 5200108

Loading Map....

Toimumisaeg:

29.02.2020
15:00 - 21:00

Toimumiskoht:

Rahulolu.org


Broneerimine

Sellele üritusele online registreerumine pole veel alanud või on juba lõppenud.