Minade laager 5, Algallikal

Maikuu lõpus kutsun Sind osalema viiendas Minade laagris, mis toimub Algallikal. Imelises looduse poolt hoitud ja toetatud paigas. Laagri fookus on suunatud ISE´le ja VANEM´ale. Kui sa nüüd ütled, et sul lapsi pole ja see laager pole seekord sinu jaoks, siis eksid. Me kõik oleme vanemad ka iseenda sisemisele lapsele, kes endiselt võib tunda kurbust, viha, hirmu, rõõmu ja armastust. Laagris peamiselt tegelemegi iseendi ja oma sisemiselapsega ning kuidas see kõik mõjutab ka lõpuks lapsevanemaks olemist. Külla tuleb erakooli “Teadlik Mina” juht ja õpetaja: Jure Biechonski!

Kui oleme ISE, siis kui palju rolle samal ajal ikkagi veel täidame? Aga mis siis kui see ISE ei olegi nii selge ja mõistetav ning on segamini läinud mõne muu rolliga? Kust maalt oleme laps, siis ise ja siis veel kellelegi lapsevanem? Ja kui järglasi ei ole, võime olla hakanud kellelegi märkamatult lapsevanemaks – elukaaslane, enda vanemad või mõni sõber. Kus on põhjused ja milleni see viia võib, uurimegi seekord 21-24.mai Minade laagris – ISE JA VANEM.

Vaatleme, kogeme ja õpime tundma oma sisemist last – vajadused, lahendamata laengud ja ellujäämisstrateegiad ning kuidas see omab tänaseni mõju meie eludes.

Läbi sisemise lapse täitmata jäänud vajaduste, otsime ikka veel seda, mis jäi puudu. Aga vahepeal oleme täiskasvanuks saanud, muutnud strateegiaid ja enam ei näe või ei taha näha, et tegelikult on vajadus sama, lihtsalt võtted, selle saamiseks, on teised.

Laagris pöörame kindlasti tähelepanu ka sellele, kuidas see mõjutab meid oma lastele (olemasolevatele või tulevastele) vanemaks olemist ja millised on võimalikud  lahendused muutusteks.

Kui endiselt arvad, et kui sul pole lapsi ja see laager pole seekord sinu jaoks, siis kinnitan, et see pole nii. Oma sisemisele lapsele oleme alati lapsevanemad ja milline see suhe on, loob sinu igapäeva elu – lastega või lasteta. Aga jah, see on sügavamate teemade kiht ja vajab rohkem pingutust ning avaramat meelt kõikidelt, kes soovivad varjatud teemadele endis, rohkem päevavalgust tuua.

Kasutame erinevaid meetodeid teema avamiseks, avardamiseks ja lahenduse teele liikuma panemiseks – konstellatsioonimeetod, juhitud kujutlus, transpersonaalsed praktikad ja teineteise toetamine. Tegemist on intensiivse grupiteraapiaga, mis loob eeldused muutusteks, kui sa seda valid.

Laagri peamised teemad:

  • Milline sinu siseminelaps on? Milline on teie omavaheline suhe?
  • Kohtumine sisemise lapsega
  • Liivakella metafoor ehk piirangute kujunemine – diagnostika
  • Psühhodraama meetod: sisemise lapse vajaduste kogemine ja täitmine
  • Minu lapsed (k.a. veel sündimata ja/või sümboolsed lapsed) ja mina kui lapsevanem
  • Teemasid avardavad grupitööd + vajadusel grupile enim panustavad muudatused tegevuskavas
  • Janika Sirvi viib läbi: VABASTAVA HINGAMISE GRUPISEANSI – osavõtt eraldi tasu eest: 15€ (kestvus 3h)
  • Külalisesineja 22.05 algusega kell 15:00: Jure Biechonski – Transpersonaalse erakooli „Teadlik Mina“ juht ja õpetaja. Kui soovid tulla ja osaleda ainult sellel praktilisel loengul, siis osalustasu 10€ – oma soovist kirjuta: jaana@santtey.ee (hinnas on pausi ajal snäkid, vesi ja kohv).

Laagri hind sisaldab: majutus – 3 ööd (linad ja rätikud olemas), toitlustus – 10x (koos kohvi ja teega), saun – 3 õhtul, kogu Algallika territooriumi kuni mereni välja + jalutusrajad kadakate vahel.

– osalustasu korduvosalejale – 220€ / esmakordselt osalejale 270€

– asukoht: Algallika Külalistemaja  www.algallika.ee

– toimumisaeg: 21-24.mai, 2019.

Osalemiseks palun saada mulle e-mail: jaana@santtey.ee

 

Imelise kohtumiseni!

Jaana Saar – transpersonaalne nõustamisterapeut ja konstellöör

Loading Map....

Toimumisaeg:

21.05.2019 - 24.05.2019
12:00 - 17:00

Toimumiskoht:

Algallika keskus