Transpersonaalne konstellatsioon – kogemusseminar

Algab kogemusseminar “Transpersonaalne konstellatsioon”. Konstellatsioonid on praegu Eestis kasvav trend. Selle põhjuseks on meetodi efektiivsus, sest aitab nähtavaks teha meie sidemed oma vanemate ja suguvõsaga. Me kõik põlvneme oma suguvõsasüsteemist ja igas süsteemis on oma lood ja kogemused. See kõik mõjutab meid ühel või teisel viisil. Tasakaalutused, lõpetamata läbielamised, rasked saatused jne. on osa sellest. Sageli kuuleme ju endid ütlemas, et olen oma vanaema või vanavanaisa moodi, tal oli ka selline haigus või elas sarnast elu. See ei ole juhus, siin on peidus sinu ühendus selle inimesega. Miks see nii on ja millist eesmärki see teenib, aitab nähtavaks teha konstellatsioon ehk energeetilise pildi ülespanek. Energeetiline selles mõttes, et see info on kõik sinu väljas olemas ja konstellatsiooni abil saab selle nähtavaks täha. Sama info tõttu, tõmbame oma ellu sarnaseid sündmusi, inimesi ja kogemusi. Isegi kui seda eitada või nö mineviku sündmuseks pidada, siis see mõjutab ikka. Kui soovid muutusi, siis tasub tegelikkusele otsa vaadata, et leida ainult sulle määratud elutee ja -kogemused ehk isiklik autonoomne elu. See ei tähenda, et peresidemed lõigatakse läbi või et pääsed neist igaveseks. Ei, nii see ei ole ja ei saagi olla, sest oma eelkäijatelt oled saanud elu. Küll aga saab fakte tunnistades, teda/neid ja ennast eristades, eralduda ja suunduda oma teele.

Suguvõsas toimunu ei koosne ainult rasketest teemadest, seal on ka ressursid, mis aitavad meil edasi liikuda ja luua paremat tasakaalu enda ja oma järglaste jaoks. Sest kõik, mis sina oma eluteel lahendad, sellega järglased tegelema enam ei pea. Aga samas on nad tulnud siia ka oma kogemusi saama, seega ei tähenda lahendamine alati seda, et edaspidi kellelgi muresid poleks.

Miks transpersonaalne? Kõik on omavahel seotud. Süsteeme, millest oleme mõjutatud, on palju – pere, suguvõsa, kool, riik, ühiskond, usk jne. Kõigis kehtivad omad seaduspärasused ja hierarhia. Kui keegi kuskil eksib, liialdab, rikub seadust, on sellel omad tagajärjed. Nii on kõigega, ka looduses. Keegi peab selle eest kõrget hinda maksma, sest kõik siin elus nõuab tasakaalu. Transpersonaalne ehk läbi teiste inimeste või teiste inimeste abil, saab iga osaleja kogeda ja uurida isiklikke teemasid ja ühendusi. Transpersonaalne hõlmab väga palju erinevaid võtteid ja vastavalt vajadusele, on need seminaril ka kasutuses.

Mis kasu seminarist saab? Sisuks on anda osalejatele edasi oluliseimad põhitõed pere- ja suguvõsasüsteemi toimimisseadustest. See aitab laiendada teadlikkust ja näha sidususi igapäevaelus, et tasakaalutust võimalusel ise korrastada või siis paluda abi. Mõista, et igal sinu teol või tegemata jätmisel, on tagajärjed, mis ulatuvad kaugemale kui sinu isiklik elu. Kogemusseminari läbides, ei saa sinust konstellööri. Kui sul on soov seda meetodit õppida, siis Eestis on see võimalus olemas ja vastavat infot jagan seminaril. Küll aga saad palju vajalikke teadmisi juurde, et igapäeva elus näha kaugemale kui füüsiline silm näeb, treenida kehatajusid ning saada teadlikumaks oma päritolude mõjudest sinu elule, sest tegelikkus tervendab (mitte ainult sind vaid ka sinu lähedasi) ja muutused saavad võimalikumaks.

Kellele kogemusseminar on mõeldud? Seminari formaat sobib kõigile, olenemata taustast, ametist või vanusest. Kindlasti annab see palju head materjali juurde ka neile, kes juba töötavad inimestega (terapeudid, tervendajad, ravitsejad, massöörid jne.).

Toimumise kuupäevad ja teemad: 

  1. 29.05.2019 – Sissejuhatus. Mis on konstellatsioon? Kuidas tegelikkus tervendab? Kust ma tulen? Kuidas suguvõsa võib mind mõjutada ja millega? Kuidas koostada lihtne genogramm? Kogemuslikud harjutused isikliku teema avamiseks.
  2. 05.06.2019 – Minu vanemad – taust ja mõju, nende ülesanded? Millisel kohal ma oma perekonnas tegelikult asun ja miks õige asukoht on väga oluline? Süsteemiseadused, mis toimivad minu tahtele allumata. Abordid, sündimata lapsed, varajased surmad – nende mõju ja olulisus, võimalikud põhjused, miks see juhtub. Praktilised harjutused isikliku teema avamiseks.
  3. 12.06.2019 – Paarisuhe – mis alustel luuakse? Mees- ja naispool minus – milline domineerib, mida on liiga vähe ja kuidas see mõjutab suhteid? Peegeldused suhetes. Praktilised harjutused isikliku teema avamiseks.
  4. 19.06.2019 – Tervis, haigused, sümptomid. Millest erinevad haigused võivad “rääkida”? Miks haigus tegelikult võib ilmneda? 7 põlvkonda enne mind – igal põlvkonnal oma ülesanded ja mõju minule – millised? Praktilised harjutused isikliku teema avamiseks.
  5.  26.06.2019 – Minu ressursid suguvõsasüsteemist. Minu eesmärk – on see ikka minu oma? Lisaküsimused, täpsustused, kokkuvõte. Praktilised harjutused.

Kogemusseminarist osavõtmine maksab 150€. Tasuda saab nii arvega, kui ka sularahas kohapeal.

Kus toimub? Tallinna vanalinnas, Lai 35 hubasel pööningul. Viiel järjestikusel kolmapäeva õhtul 19:00 – 22:00.

Registreerumine: osavõtusoov saada e-mailile: jaana@santtey.ee.  Registreerumise kinnitamiseks ja seminaril osalemiseks palun tasu tagastamatu ettemaks 20€: Santtey OÜ, EE597700771002994171. Selgitusse osaleja nimi.

Kogemusseminarile kutsub ja viib läbi Jaana Saar – nõustamisterapeut ja konstellöör. Minu kohta saad rohkem lugeda siit: https://www.santtey.ee/meist/santtey-jaana/

Põneva tegelikkusega kohtumiseni!

 

Laen kaarti....

Toimumisaeg:

29.05.2019 - 26.06.2019
19:00 - 22:00

Toimumiskoht:

Lai 35, Tallinna Vanalinn