Bioresonantsdiagnostika

BIORESONANTSDIAGNOSTIKA ( Quantum Resonants Magnetic Analayser)

Tulles testimisele on soovitav 2 tundi enne mitte süüa.

Teraapia kestab 0,5-1 tund, mille jooksul saad ülevaate oma kehas toimuva kohta.

Bioresonantsdiagnostika on tehnoloogia, mis võimaldab avastada tervisemuresid.

Kokkuvõttev ülevaade, mida protseduur võimaldab:

  • avastada kudedes ja organismis esinevaid tasakaalu häireid
  • avastada allergia põhjustajaid,
  • hinnata organismi happelisust ja aluselisust,
  • hinnata vitamiinide ja mineraalide tasakaalu organismis.
  • hinnata erinevate organite tööd,

Meetod on ohutu kõigile, nii rasedatele, imikutele, lastele kui ka vanuritele ning sellega ei kaasne tervisele kahjulikku kiiritust või muid nähtusi nagu röntgen, ultraheli vmt. Puuduvad ka igasugused kõrvalmõjud.

 Kuidas see toimub?

Sõnapaar “võngetel põhinev” seostub kujundiga millestki, mis võngub või tekitab heli. Kui tahta mõista terminit “võnge”, siis helilained on meile kõige tuttavam võngete vorm. Kuid helilained on tegelikult ainult üks vorm kiirelt võnkuvast ehk vibreerivast energiast, valgus on võnkuva energia teine vorm. Need on vaid kaks näidet paljudest võnkuva energia tüüpidest, mis moodustavad väga laia nn elektromagnetilise spektri, mis hõlmab raadiolaineid, televisiooni laineid, röntgenkiiri, ultraheli laineid ja mikrolaineid.

Meetod toimib inimest ümbritseva nõrga elektromagnetvälja mõõtmisel. Tasakaalutute organite võnkesagedus erineb tasakaalus organite võnkesagedusest. Igale kehas toimuvale biokeemilisele reaktsioonile eelneb elektromagnetiline võnge.

Teaduslike tõendusmaterjalide vähesuse tõttu, meditsiin infovälja teraapiat ei aksepteeri. Seega teenus ei kvalifitseeru terviseteenuseks ja läbiviial ei pea olema meditsiinilist haridust. Antud uuring on täiendav ja näitab organismi tasakaalu seisundit antud hetkel.

TULE KONTROLLI OMA KEHA JA SAA TEADLIKUKS!

Kairi Kuusma

Broneeri aeg –  kairi.kuusma@gmail.com

Seansi aeg  0,5-1h = 35€